Премини към съдържание

Запушен катализатор


Препоръчано мнение

Поръчал си и чакаш да дойде или тепърва ще поръчваш? Иначе май Denso DOX-0113 е най-добрият вариант. Цената и е около 80 лв.

"Майстора" беше поръчал сонда от UK, но вече близо месец няма доставка и се изнервям. Ако до сряда не дойде, ще взема универсална. Все повече си мисля че проблема може да не е в сондата, а вероятно не е успял да нагласи оборотите, макар да твърди че имал оригинален софтуер за Mitsubishi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да съм лош пророк но сондата няма отношение към оборотите на празен ход. Ти що не отиде в Пловдив при Милен да ти я направи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да съм лош пророк но сондата няма отношение към оборотите на празен ход. Ти що не отиде в Пловдив при Милен да ти я направи?

Мда, ще се наложи да ходя до Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз смених преди години втората сонда и която махнах трябва да е била оригиналната също беше денсо. Инъче за грешка 0420 мисля че дава за катализатор, но при мен беше счукан колектора, но преди да разбера бях и сложил разделител на втората сонда че пак ми излизаше грешката... И след това разбрах че е сцепен колектора, завариха го и така...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...