Премини към съдържание

проблем с температура


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

от известно време се появи следния проблем с мицубиши аутлендър 2004г. 2,0бензин,4G63двигател с газов инжекцион. Стрелката на температурата започна да стига малко по-бавно до 90гр. четвъртата черта на датчика за температура. При извънградско шофиране при наклон надолу стрелката на температурата пада до третата черта после като дойде равен участък или баир се качва до четвъртата черта и така до следващия наклон. Парно има, пипах долния маркуч на водния радиатор хладък а горния е горещ. При градско го прави но по-рядко.Къде да търся проблема? Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Венелине когато взех моя аутлендър беше със същия проблем . Взех нов термостат и вече 2,5 год без никакъв проблем. Мисля, че си за термостат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, при мен се появява същия проблем, дори когато спра за 5-10 минути без да гася двигателя започва да минава към прегряване, но като потегля се стабилизира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменете си термостатите и новия който сложите гледайте да бъде по-качествен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, при мен се появява същия проблем, дори когато спра за 5-10 минути без да гася двигателя започва да минава към прегряване, но като потегля се стабилизира.

 

Щом ти прегрява ня място а като потеглиш се оправя, няй-вероятно е виско или водна помпа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Щом ти прегрява ня място а като потеглиш се оправя, няй-вероятно е виско или водна помпа.

тези не са ли с електрически вентилатор?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...