Премини към съдържание

Pajero - Кой модел е?


Препоръчано мнение

Здравейте, имам паджеро 2,5 дизел, което по талон се води 2003-та година. В аутодатата подобни на моя модел ми излизат от 1990 до 2000г.

има и няколко модела без снимки, но предполагам, че те са с твърд и мек таван.

Та въпросът ми е коя модификация е моето Pajero, защото има специфични издутини по калниците, които не откривам в моделите от 1990 до 2000г.

Въпросът ми се породи от това, че търся оригинални стелки за зимния сезон, но не съм сигурен, кои ще паснат перфектно на моя модел.

Ето снимки:

GIYeury.jpg

dO9IaIB.jpg

8hvLE4n.jpg

YpncnVT.jpg

Редактирано от K3v1n
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е фейслифт на Паджеро 2. Произвежда се от края на 97 до 2000, когато излиза Паджеро 3.

 

Напълно възможно е да е 2003 ако е правено за пазар извън Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е Pajero Classic, произвежда се от 2002 г. до 2004 г., но единствено с 2,5 дизел мотор и без Super Select. (Wiki)

Каталога с аксесоарите: PajeroClassic.pdf

Но оригинални стелки трудно ще се намерят, минали са 15 години от последния произведен модел.

Може би нещо от Ebay: Ebay.de

Пази си го, това е може би най-изчистеното от дефекти Pajero. :)

Виж и тук по VIN код: PartSouq

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този модел се произвежда в периода след пускането на пазара на Паджеро 3 заради негативното отношение на потребителите към тройката. Както е писано по-нагоре между 2002 и 2004 година. Късметлия си с този модел :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте някаква по официална информация за тези модели 2002-2004. Тези два реда от уикипедия не ми изглеждат достоверни.

От друга страна Паджеро е Паджеро заради супер селект-а, щом не е токаава значи е парт тайм, така ли? И защо да е късметлия че не е супер селект?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте някаква по официална информация за тези модели 2002-2004. Тези два реда от уикипедия не ми изглеждат достоверни.

От друга страна Паджеро е Паджеро заради супер селект-а, щом не е токаава значи е парт тайм, така ли? И защо да е късметлия че не е супер селект?

Имах предвид, че това е фейс лифт на фейс лифта, при който са изчистени всички технически проблеми, които са се появявали в по-ранните версии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...