Премини към съдържание

Съвет за Митцубиши Грандис 2.4 MIVEC 165 к. с.


Препоръчано мнение

Здравейте... Моля за Вашите компетентни мнения и съвети относно решението ми да закупя "Грандис" 2.4 MIVEC. Към момента карам Волво s40 (от което съм изключително доволен), но вече имам нужда от по-голям автомобил за нуждите на семейството ми. След дълго разглеждане на редица други ванове, се спрях на бензиновия "Грандис". Никога не съм карал Митцубиши и съм лаик в тази област, поради това Ви моля за съдействие и помощ. Днес ходих да гледам един Грандис (от човек) и ми хареса, но тъй като незнам какво по-особено да гледам при огледа се обръщам към вас. Ако е възможно да ми препоръчате хора и техните телефонни номера, които биха ми дали съвет и напътствия по телефона. Благодаря Ви предварително, разчитам на вас. Дано скоро време съм горд собственик на Митцубиши. Хубав ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега аз карам такъв звяр от 3 месеца ( жена и кола на късмет) виж как са предавките има някакъв проблем със скоростите понякога на тия коли, като цяло е страхотен автомобил, имал съм немски возила до сега че и бусове ама съм доволен от покупката, може да се наложи смяна на пружините отзад ако е дърпала каравана някои слагат така наречените балони но не съм им фен, с две думи смело напред и малко пари и търпение за да влезе в релси и да си знаеш че си изряден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега аз карам такъв звяр от 3 месеца ( жена и кола на късмет) виж как са предавките има някакъв проблем със скоростите понякога на тия коли, като цяло е страхотен автомобил, имал съм немски возила до сега че и бусове ама съм доволен от покупката, може да се наложи смяна на пружините отзад ако е дърпала каравана някои слагат така наречените балони но не съм им фен, с две думи смело напред и малко пари и търпение за да влезе в релси и да си знаеш че си изряден.

Благодаря Ви... Въпросният Грандис е автоматик и няма теглич... От там нататък съм в пълно невидение... Като цяло би било добре да я погледне някой човек или сервиз които имат опит с Митцубиши... Нуждая се от компетентен човек който би ми помогнал в избора, за което бих се реванширал... Истината е че се страхувам от неведението ми и че разглеждам колата чисто визуално... Просто незная какво да гледам... Затова реших да потърся съдействие тук... Бих бил благодарен някой с опит да ми помогне в избора на автомобил...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, първо разгледай хубаво форума. 1 тема под твоята има човек със същите въпроси... Има още поне 10 такива теми. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, първо разгледай хубаво форума. 1 тема под твоята има човек със същите въпроси... Има още поне 10 такива теми. Успех!

Благодаря...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...