Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Съвет за Митцубиши Грандис 2.4 MIVEC 165 к. с.


Препоръчано мнение

Здравейте... Моля за Вашите компетентни мнения и съвети относно решението ми да закупя "Грандис" 2.4 MIVEC. Към момента карам Волво s40 (от което съм изключително доволен), но вече имам нужда от по-голям автомобил за нуждите на семейството ми. След дълго разглеждане на редица други ванове, се спрях на бензиновия "Грандис". Никога не съм карал Митцубиши и съм лаик в тази област, поради това Ви моля за съдействие и помощ. Днес ходих да гледам един Грандис (от човек) и ми хареса, но тъй като незнам какво по-особено да гледам при огледа се обръщам към вас. Ако е възможно да ми препоръчате хора и техните телефонни номера, които биха ми дали съвет и напътствия по телефона. Благодаря Ви предварително, разчитам на вас. Дано скоро време съм горд собственик на Митцубиши. Хубав ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега аз карам такъв звяр от 3 месеца ( жена и кола на късмет) виж как са предавките има някакъв проблем със скоростите понякога на тия коли, като цяло е страхотен автомобил, имал съм немски возила до сега че и бусове ама съм доволен от покупката, може да се наложи смяна на пружините отзад ако е дърпала каравана някои слагат така наречените балони но не съм им фен, с две думи смело напред и малко пари и търпение за да влезе в релси и да си знаеш че си изряден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега аз карам такъв звяр от 3 месеца ( жена и кола на късмет) виж как са предавките има някакъв проблем със скоростите понякога на тия коли, като цяло е страхотен автомобил, имал съм немски возила до сега че и бусове ама съм доволен от покупката, може да се наложи смяна на пружините отзад ако е дърпала каравана някои слагат така наречените балони но не съм им фен, с две думи смело напред и малко пари и търпение за да влезе в релси и да си знаеш че си изряден.

Благодаря Ви... Въпросният Грандис е автоматик и няма теглич... От там нататък съм в пълно невидение... Като цяло би било добре да я погледне някой човек или сервиз които имат опит с Митцубиши... Нуждая се от компетентен човек който би ми помогнал в избора, за което бих се реванширал... Истината е че се страхувам от неведението ми и че разглеждам колата чисто визуално... Просто незная какво да гледам... Затова реших да потърся съдействие тук... Бих бил благодарен някой с опит да ми помогне в избора на автомобил...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, първо разгледай хубаво форума. 1 тема под твоята има човек със същите въпроси... Има още поне 10 такива теми. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, първо разгледай хубаво форума. 1 тема под твоята има човек със същите въпроси... Има още поне 10 такива теми. Успех!

Благодаря...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...