Премини към съдържание

Въпрос за повредена част при Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, днес ми направи впечатление че от задна дясна гума виси тази част, пречупена на две,аз я свалих и снимах. Моля ви да ми кажете как се казва тази част, да я купя и да си я сложа отново. Джипа ми е Мицубиши аутлендър 2, 2008 бензин.

Поздрави и благодаря

post-21943-002602400 1560961720_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ти се разпадаш бе колега.

Я по добре някой дето разбира да ти огледа машината.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,преди два месеца смених Горна помпа на съединителя беше протекла всичко беше Ок до днес качвам се и с натискането на прдала се счупи лостчето на помпата смених го със старото и забелязах че се движи затруднено и се огъва ако може някой да помогне Мицубиши аутлендър 2, 2007 2,0 дизел

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно първия пост-това е биалетка.

Бягай на мастор да се види какво и защо,че току така биалетки не падат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, частта беше счупена на две не е паднала, и аз я свалих, но беше счупена като е на снимката.

Вземи си две нови биалетки,смени ги и си готов!Това са накрайниците на стабилизиращата щанга!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, днес ходих до Мицубиши моторс и ми казаха че това е биалетка на задния датчик на кантара, каквото и да значи това. Нямат я, а и се предлага заедно с целия датчик, и ми казаха ако искат да ми я доставят е 1100лв. Някой знае ли от къде мога да си купя бислетката без датчик? Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само тяга няма да намериш но може да си направиш. Редактирано от niki nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, днес ходих до Мицубиши моторс и ми казаха че това е биалетка на задния датчик на кантара, каквото и да значи това. Нямат я, а и се предлага заедно с целия датчик, и ми казаха ако искат да ми я доставят е 1100лв. Някой знае ли от къде мога да си купя бислетката без датчик? Благодаря

 

Пиши на колегата Moonchild - Преди това разгледай следната тема, май той има части които не използва - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=37715&st=0

 

Успех.

 

Редакция - Ако няма механичен проблем, защо не пробвате да заварите въпросната част ?

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...