Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос и нужда от помощ


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

малко ми е неудобно да питам, но нали човек се учи докато е жив :rolleyes: Преди 3 месеца си закупих Мицубиши аутлендер 1 бензин 136 коня. VIN JMBXNCU2W6U000922. Днес реших да сменя маслото и филтрите на двг., отивам в магазина купувам маслен въздушен и за климатика филтри и питам за горивен филтър. Отговарят ми а има ли горивен филтър?, и аз не знам. Търсих къде ли не. Попаднах на една схема, която ми показва, че горивният филтър се намира в резервоара за гориво :huh: Моля да ми помогнете, дали това е вярно и дали този филтър се сменя някога? Ако филтъра е на друго място моля да ме светнете къде е. :( Предварително Ви благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бензиновият филтър е под номер 05210A в схемата и ОЕМ номер MR514676. По свецификация се сменя на 10 год или 150000 км. Освен него има и една цедка на помпата. Тя няма оригинален номер, но има заместители. Ако ще сваляш кошницата за смяна на филтъра смени и цедката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, както разбирам от схемата значи филтъра е в горивния резервоар :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бензиновият филтър е под номер 05210A в схемата и ОЕМ номер MR514676. По свецификация се сменя на 10 год или 150000 км. Освен него има и една цедка на помпата. Тя няма оригинален номер, но има заместители. Ако ще сваляш кошницата за смяна на филтъра смени и цедката.

Извинявай обаче не мога да разбера дали е в резервоара за гориво или на друго място :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...