Премини към съдържание

Задница на спей стар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги мисля да пробвам да си повдигна задницата на спейс стара някакви мнения и препоръки от вас който сте го правили.Замислил съм да подложа гумени тампони отгоре върху амортисьора като удължа и болтовете който захващат амортисьора към купето дали ще се получи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Off topic (просто не мога да се сдържа)

 

Като писане не Ви се получава, ама може като работа пък да се получи... С първото пробвахте вече, сега следва второто. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега все пак не съм писател незнам какво Не ти харесва на писането ми ?Аз питам някой да сподели мнение който го е правил.Все пак сме тук да си помагаме а не да си търсим кусури кой как пише и кой бил объркал някоя буква все пак несъм завършил Българска филология а и не вярвам и ти да си някой професор по български.Колкото до второто се получи идеално задницата ми се повдигна и бих казал че стана супер.Хаиде това е от мен и всичко най хубаво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че нещата са се получили, колега. Със здраве да си я караш.

Що се отнася до професурата - не, нямам такава. Но правопис се учи от първи клас, така че някои неща, като точка, запетая, главна буква и пауза след първите две би трябвало всеки да ги знае.

Хубав ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...