Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Няколко въпроса за Лансер


Daniel Defo

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,Моля ви да ми напишете мнение или коментар ,ако някой от вас сес сблъсквал с такъв проблем......

Имам Лансер 1,6 117 к.с бензин Спортбак,кажете ми нормално ли е когато забравя и потегля на ръчна спирачка да свети

само лампата а не свири зумера,дори по време на движение ако дръпна ръчната спирачка светва лампата и отново няма звук,

другото което ме притеснява е че сутрин има лек шум и като натисна съединителя шума спира,като покарам няколко километри

и се оправя,супер съм изненадан защото колата е само 13 хил.км,купил съм я чисто нова и е на 7 месеца,не вярвам да са оставили

скоростната кутия с малко масло или да е тръгнал лагера на съединителя,да отбележа че имам опит зад волана повече от 5 години,

не си държа на педала на съединителя.......

Ще съм благодарен за всякакво мнение по въпроса....

Благодаря ви предварително...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Няма зумер за ръчна.PS. Ще ти задам няколко въпроса извън темата, но важни, ако искаш комуникацията да върви, а не този който иска да ти помогне, да се изнерви от стихоплетсвото ти. Надали си само с основно образование. Защо изреченията ти завършват с многоточие? Второто ти е пълен миш-маш. Първо е безкрайно, главни букви в нищото. Наложи ми се да го прочета няколко пъти, за да хвана смисъла. Мъка е! А си се кръстил на Даниел Дефо - известен писател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Това беше опит да се направиш на интересен за моя сметка ли,защо не вземеш да си наметнеш ямурлука и да обуеш цървулите и МАРШ на село,ако не можеш да разбереш какво съм написал,защо го четеш,и а най вече защо отговаряш,а за правописа възможно е да греша защото не съм писал на български от много години.P.S. не си блъскай главата да ми отговаряш,току виж някой бръмбар в нея е умрял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, 10 месеца очаквах този отговор! Даниел Дефо, но истинският, се е обърнал в гроба. Вероятно си първосигнален, защото можеше и да се постараеш, все пак мина доста време. Пропилял си го! В този сайт се пише на български! Вероятно можеш да се пробваш в аналогичен, но чужд сайт.

А иначе живея в село. Къде ще ме пратиш сега? Бог да прости бръмбарите! Амин! Отидоха при твоите.

PS Предположението, че си основно, бе комплимент.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

...…….. колата е само 13 хил.км,купил съм я чисто нова и е на 7 месеца.......

Ще съм благодарен за всякакво мнение по въпроса....

Благодаря ви предварително...

 

Това означава ли, че Лансера е гаранционен ? Ако да, бих отишъл при дилъра с този шум от съединителя. Иначе на мен ми звучи, като да може да е лагера на съединителя, но при нова кола, това не се случва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...