Премини към съдържание

Няколко въпроса за Лансер


Daniel Defo

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,Моля ви да ми напишете мнение или коментар ,ако някой от вас сес сблъсквал с такъв проблем......

Имам Лансер 1,6 117 к.с бензин Спортбак,кажете ми нормално ли е когато забравя и потегля на ръчна спирачка да свети

само лампата а не свири зумера,дори по време на движение ако дръпна ръчната спирачка светва лампата и отново няма звук,

другото което ме притеснява е че сутрин има лек шум и като натисна съединителя шума спира,като покарам няколко километри

и се оправя,супер съм изненадан защото колата е само 13 хил.км,купил съм я чисто нова и е на 7 месеца,не вярвам да са оставили

скоростната кутия с малко масло или да е тръгнал лагера на съединителя,да отбележа че имам опит зад волана повече от 5 години,

не си държа на педала на съединителя.......

Ще съм благодарен за всякакво мнение по въпроса....

Благодаря ви предварително...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Няма зумер за ръчна.PS. Ще ти задам няколко въпроса извън темата, но важни, ако искаш комуникацията да върви, а не този който иска да ти помогне, да се изнерви от стихоплетсвото ти. Надали си само с основно образование. Защо изреченията ти завършват с многоточие? Второто ти е пълен миш-маш. Първо е безкрайно, главни букви в нищото. Наложи ми се да го прочета няколко пъти, за да хвана смисъла. Мъка е! А си се кръстил на Даниел Дефо - известен писател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Това беше опит да се направиш на интересен за моя сметка ли,защо не вземеш да си наметнеш ямурлука и да обуеш цървулите и МАРШ на село,ако не можеш да разбереш какво съм написал,защо го четеш,и а най вече защо отговаряш,а за правописа възможно е да греша защото не съм писал на български от много години.P.S. не си блъскай главата да ми отговаряш,току виж някой бръмбар в нея е умрял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, 10 месеца очаквах този отговор! Даниел Дефо, но истинският, се е обърнал в гроба. Вероятно си първосигнален, защото можеше и да се постараеш, все пак мина доста време. Пропилял си го! В този сайт се пише на български! Вероятно можеш да се пробваш в аналогичен, но чужд сайт.

А иначе живея в село. Къде ще ме пратиш сега? Бог да прости бръмбарите! Амин! Отидоха при твоите.

PS Предположението, че си основно, бе комплимент.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

...…….. колата е само 13 хил.км,купил съм я чисто нова и е на 7 месеца.......

Ще съм благодарен за всякакво мнение по въпроса....

Благодаря ви предварително...

 

Това означава ли, че Лансера е гаранционен ? Ако да, бих отишъл при дилъра с този шум от съединителя. Иначе на мен ми звучи, като да може да е лагера на съединителя, но при нова кола, това не се случва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...