Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Халогени за Лансер


Daniel Defo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,Купил съм си халогенни крушки HB4 80W има ли проблем за фара ако ги монтирам,защото мощността е с 30W повече,някой от вас монтирал ли е по мощни крушки,греят ли повече,има ли вероятност да се стопи рефлектора на фара.....Ще съм ви благодарен за всички мнения по темата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Купил съм си халогенни крушки HB4 80W има ли проблем за фара ако ги монтирам,защото мощността е с 30W повече,някой от вас монтирал ли е по мощни крушки,греят ли повече,има ли вероятност да се стопи рефлектора на фара.....Ще съм ви благодарен за всички мнения по темата.....

 

Ако Lancer-a е 2003 - 2007 не слагай ;) две от сервизните кампании на някои от тия модели са именно заради окабеляването на фаровете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен обикновенните халогенни фарове на Lancer 2008г. ! Ако имаш проблем с фаровете или не са регулирани или не са оригинални! Което ме кара да се съмнявам ако оригиналните фарове не са регулирани, какво е довело до това и дали изобщо са оригинални! Оставям някакви 5% шанс да е кофти партидата или да са намалили качеството!

А ако нямаш проблеми с фаровете и си търсиш причина да сложиш мощни крушки щото светят по-якомоляте недей! Щото много ме хваща яд на разни селяци с мощни крушки, криви фарове, шарени светлини и още по-зле ксенонова крушка в стандартния фар за халоген! В белите държави това строго се следи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз също съм доволен от фаровете и са ми казвали, че светят повече от някои китайски ксенони. Все пак ако искаш повече светлина и да е безопасно, аз слагам https://autolamps.al...22d-hb4-duobox/

 

Само предупреждавам че тези крушки не деянат толкова дълго, колкото нормалните.

 

Вече има и по - нови https://fenix-light.bg/osram-hb4-night-breaker-laser-150-halogenni-krushki-za-predni-farove-na-kola-9006nl-51w-12v-p22d-fs1.html

но не съм ги пробвал.

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...