Премини към съдържание

Халогени за Лансер


Daniel Defo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,Купил съм си халогенни крушки HB4 80W има ли проблем за фара ако ги монтирам,защото мощността е с 30W повече,някой от вас монтирал ли е по мощни крушки,греят ли повече,има ли вероятност да се стопи рефлектора на фара.....Ще съм ви благодарен за всички мнения по темата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Купил съм си халогенни крушки HB4 80W има ли проблем за фара ако ги монтирам,защото мощността е с 30W повече,някой от вас монтирал ли е по мощни крушки,греят ли повече,има ли вероятност да се стопи рефлектора на фара.....Ще съм ви благодарен за всички мнения по темата.....

 

Ако Lancer-a е 2003 - 2007 не слагай ;) две от сервизните кампании на някои от тия модели са именно заради окабеляването на фаровете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен обикновенните халогенни фарове на Lancer 2008г. ! Ако имаш проблем с фаровете или не са регулирани или не са оригинални! Което ме кара да се съмнявам ако оригиналните фарове не са регулирани, какво е довело до това и дали изобщо са оригинални! Оставям някакви 5% шанс да е кофти партидата или да са намалили качеството!

А ако нямаш проблеми с фаровете и си търсиш причина да сложиш мощни крушки щото светят по-якомоляте недей! Щото много ме хваща яд на разни селяци с мощни крушки, криви фарове, шарени светлини и още по-зле ксенонова крушка в стандартния фар за халоген! В белите държави това строго се следи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз също съм доволен от фаровете и са ми казвали, че светят повече от някои китайски ксенони. Все пак ако искаш повече светлина и да е безопасно, аз слагам https://autolamps.al...22d-hb4-duobox/

 

Само предупреждавам че тези крушки не деянат толкова дълго, колкото нормалните.

 

Вече има и по - нови https://fenix-light.bg/osram-hb4-night-breaker-laser-150-halogenni-krushki-za-predni-farove-na-kola-9006nl-51w-12v-p22d-fs1.html

но не съм ги пробвал.

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...