Премини към съдържание

Колебая се да купя или не 1.6 Sohc Eci-multi 16v 98 K.c.


mircheva

Препоръчано мнение

Аз съм нова във форума. Току що се регистрирах. Въпросът ми е дали да дам 25000 лв за Мицубиши 1.6 SOHC ECI-MULTI 16V 98 k.c. Ще съм благодарна за всяко мнение или съвет. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говориш за това дето сега е на промоция нали? Естествено, взимай го, не се замиляй. Колата е страхотна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да това на промоция. Бях си харесала една Мазда 2.3 инжекцион 2005 г. за 24000 лв.но се разколебах - скъпичко за стара кола. Мотора на Мицубишито е 1.6 и четох коментари, че бил слаб за купето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моторът хич не е слаб за купето, освен ако не искаш да се утрепеш по нашите светли пътища (*action* - плюя си в пазвата и се кръстя)..

 

Иначе - вече няма нужда да се колебаеш (ако нямаш против да говоря на "ТИ"), защото май лансерите вече свършиха. Ще внасят само новия модел.

Повече чети в тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...=1113&st=40

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам има още един сребрист. Аз щях да го зема, но от банката на лизинг не ни одобриха.... :( Затова сега съм се примирил да си взимам друга кола, а много исках тази...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще проверя в понеделник дали са останали коли и ако имам късмет ще се похваля. Колебания вече нямам. Благодаря на всички за отзивчивостта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще проверя в понеделник дали са останали коли и ако имам късмет ще се похваля. Колебания вече нямам. Благодаря на всички за отзивчивостта.

 

Бих казал че 1.6 е много оптимален вариант за семейна кола, за всекидневие... Ще ти кажа една малка тайна: имам една старичка Каризма 1.6 и много и се кефя... От време на време оставям Галанта, който да уточня, е моята ултимативна авто-любов и много си го пазя ... и газ, гааз гааааз Каризмата до последната капчица сила (без жена ми да разбере, защото е "нейна":) Върви си 1.6 миксерчето отлично! Толкова е перфектна че преживя 2 опита за продажба, и накрая все ми ... домъчнява :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това 1.6 не е просто 1.6, щото е 16V с многоточков инжекцион, а и бензина по-ме влече от дизела лично мен.

Иначе съм виждал какво прави двигател 1.4 TDCI например - дърпа много с тая система за впръскване.. та затова е добре да се гледат всички екстри на двигателя, а не само кубиците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник регистрирах сребристия металик в Стара Загора.Убиец и е като оса.Вчера се измъкнах на косъм от града в Казанлък.Имам и Ауди А6, 2.6 Куатро Автоматик ,1995 и то го отнесе защтото Лансера бе в гаража.И двете имат каско но не е приятно кола на 5 дни да ходи на ремонт преди 200 км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...