Премини към съдържание

Проблем с Карета ( външни) за полуоска за Галант 2.5 V6 tiptronic


Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,

Пак съм тук и пиша относно проблем, на който трудно намирам решение: разтропаха ми се външните карета на Галанта. При покупка на съответните карета 2 пъти ми дават различни от моите и се оказват по тънки и с по-дребни шлици, заради което колата не зацепва и се оказва,че се набутвам яко. Днес един колега от фейсбук форума ми прати оригинални, но втора употреба и пак не стават, тънки са и му ги върнах...

Питането ми е, дали е възможно предишния собственик да е сложил карета от друг вид автомобил? И къде в София да рециклирам настоящите на колата ми?

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тънки, дребни не са точни термини. Диаметър и брой зъби са по ориентиращи. Дай номера на рамата за да ти се каже точните карета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, знам, че звуча неграмотно, но и 2те карета, които купувах 2 пъти( 4 броя) и се оказа, че са както следва:

Външни зъби от страна на колело: 25

Вътрешни зъби: 33

ABS зъби: 43

Марките са Herth Buss и Blue Print

ТЕЗИ КАРЕТА НЕ СТАВАТ ЗА МОЯ ГАЛАНТ, НА КОЙТО РАМАТА Е : JMBSREA5A1Z001147

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та стигнах до извода, че е нужно да рециклирам настоящите и бихте ли ми препоръчали читави майстори, които ще го направят грамотно, че се наслушах на какви ли не мнения и се обърках..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, знам, че звуча неграмотно, но и 2те карета, които купувах 2 пъти( 4 броя) и се оказа, че са както следва:

Външни зъби от страна на колело: 25

Вътрешни зъби: 33

ABS зъби: 43

Марките са Herth Buss и Blue Print

ТЕЗИ КАРЕТА НЕ СТАВАТ ЗА МОЯ ГАЛАНТ, НА КОЙТО РАМАТА Е : JMBSREA5A1Z001147

 

По номера на рамата излиза точно такива карета че са, каквито си слагал, обаче като чукнеш на заместители излиза на места и с 25 външни и 24 вътрешни зъби .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Преброй си зъбите на полуоската и ако са 24 и са по едри, търси каре за галант 2.0 бензин или дизел, 92- 96 г. на производство.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...