Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Смяна на масло за спейс стар 1999 1.8GDI


Препоръчано мнение

Зравейте,много търсих по форума,но никъде не видях това което ме интересува.Имам спейс стар 1.8ГДИ 1999г.Моля ако някой знае да ми пише какво масло трябва да сложа в двигателя.Това ми е първа кола и като цяло съм абсолютно неподготвен за каквото и да е по нея.Питах няколко човека,които има сервизи и всеки ми каза различно масло(5W40,10W40,5W30)Моля ако някой е наясно да внесе яснота в тая информационна "джунгла".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че всяко едно върши работа. Аз лично бих препоръчал 10W-40, все пак колата не е първа младост... А и предвид температурния диапазон мисля, че най-подходящо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има доста изписано по темата в раздел "Carisma", даже цяла тема, ако искаш я разгледай. Но ти си един от щастливците, че живееш в Пловдив и майстора на GDi-тата е там. Адаш ти е, това е профила му. Той ще ти помогне, успех.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе колега, слагай каквото искаш,аз на мойта съм и сложил 15в-40 ,за трактори и нема грижи, сутрин малко тракат клапаните и като утихнат газ :icon_dance: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...