Премини към съдържание

5та скорост?


san4o pansa

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Искам да питам хората,които карат 1.6 90 кс или 1.8 116кс при скорост от 110км/ч на колко оборота е мотора?

Със 110 моята минава 3000...Не ми се струва много нормално...Иначе си набира много добре...

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята на 110 км/ч е 3000 об/мин.Много ли ти се струват?Съвсем нормални са си.

P.S. Моята е 1.6 103 к.с. ама едва ли има разлика.

Редактирано от Ivaylo_B
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята на 110 км/ч е 3000 об/мин.Много ли ти се струват?Съвсем нормални са си.

P.S. Моята е 1.6 103 к.с. ама едва ли има разлика.

Няма разлика,те кутийте еднакви...

Мисля да сложа 5та от дизелова кутия,там предавателното число трябва да е по ниско...Един майстор тука ми говори,понеже разбира от Рено кутии,вика че ставало...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля и някой с дизелова Каризма да сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дизелова от Рено не знам ама за японска на 4G63 знам че са еднакви, разликата е в предавателното число и може да се сложи 5-та от дизел. Тя е отвънка и не се налага сваляне и отваряне на кутията. Ама каква е идеята - по-нисък разход? Иначе и мен ме дразни понякога - 130-140 км са около 4000 оборота. Но пък си ускорява прилично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дизелова от Рено не знам ама за японска на 4G63 знам че са еднакви, разликата е в предавателното число и може да се сложи 5-та от дизел. Тя е отвънка и не се налага сваляне и отваряне на кутията. Ама каква е идеята - по-нисък разход? Иначе и мен ме дразни понякога - 130-140 км са около 4000 оборота. Но пък си ускорява прилично.

Е,да ускорява добре,то след 110 километража върви с оборотомера заедно...ама се предполага че по-ниските обороти са по-здравословни за мотора,особено ако е с газово...Не е сложна процедура, 5та е вънка така че може и да пробвам...

Само някой колега с дизел да сподели за оборотите при 110км/ч

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...