Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем със запалване


Ilko77

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Колата е спейс стар 1,6 както няма проблем и в един момент спирам някъде,върша някаква работа качвам се въртя ключа стартера не завърта.При завъртане за старт се чува някакво леко жужене от стартера.Акумолатора е шест,клемите съм почистил и стегнал.Моля някой да удари едно рамо и се пребирам.Като престои повече време качвам се въртя пали.И така до следващия път.Ако някой има някаква идея какъв може да е проблема ще съм благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да имате проблем с клемореда (по-малко вероятно) на контактния ключ. От описанието повече ми звучи като проблем със стартера - бендикс, четки и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четки на стартер . Аз карах 4 месеца така , като не пали си намираш нещо ( куката от крика ;D ) и почукваш стартера и така почукваш докато не се решиш да го оправиш ( макс. 4 месеца :D )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,лошото е че пред майстора се дър жи прелично и неможе да чуе какво точно прави☺

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е читав майстор,само по симптомите които му казваш,трябва да се сети че е стартер.Аз имах същия проблем и след ремонт на стартера,вече си пали нормално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,и аз минах по този път,но не веднъж ,а два пъти защото първия път смених само четките и точно след една година се супи и четкодържателя ,а свапянето на стартера е голям цирк.За да стигнеш до стартера сваляш много неща и то на канал .Това мога да споделя от опит ,но сменяй защото по закона на Мърфи стартера ще откаже в най неподходящ момент.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги за мое щастие проблема се оправи само след почистване на клемореда.Имаше мрасотия,почистих и вече 12 дни врътнеш пали☺

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги за мое щастие проблема се оправи само след почистване на клемореда.Имаше мрасотия,почистих и вече 12 дни врътнеш пали☺

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не подведа някой,радостта беше сладка ала кратка.Явно проблема е другаде ,защото пак ми направи проблем.☺

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...