Премини към съдържание

Мицубиши паджеро пинин


Препоръчано мнение

Здравей те колеги. Имам въпрос. Знае ли някои как мога да повдигна мицубиши пинин отпред за да монтирам по-високи гуми 205/80/16 . Сега опират отдолу в чашките на пружините.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да го повдигнеш, гумите пак ще опират в чашката.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Чашката се реже и заварява по нагоре, според това колко е нужно за да влезе гумата.

Това ще доведе до повдигане отпред и ще трябва да го конмпенсираш с подложки отзад.

П.с. Ако не си го правиш сам или някой познат може да е малко скъпо. За това те съветвам да го направиш на нови амортесьори или такива за коитознаеш, че са на малко километри.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те колеги. Имам въпрос. Знае ли някои как мога да повдигна мицубиши пинин отпред за да монтирам по-високи гуми 205/80/16 . Сега опират отдолу в чашките на пружините.

 

Колега с каква цел го правиш това ? Ако идеята ти е по-голям клиренс и проходимост разликата спрямо оригиналния размер няма да е повече от 2-3 см ...И аз имах подобни мераци за моя пинин но както е писал друг колега ще излезе не малко пари.

Редактирано от wolfPlamen
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...