Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Каризма над 2000 оборота прекъсва


radko1340

Препоръчано мнение

Днес реших да ходя с колата на работа защото вали дъжд. Няма промяна още до 2000 оборота върви добре от там нататък прекъсва. Успях по лек наклон да вдигна 100 и реших да включа втора, вдигнаха се оборотите до 5000, светна четка и колата тръгна да върви по добре но когато я форсира не вдига повече от 4000 оборота. Вървя добре до работа но със светна чек и показва разход не по малко от 25 на 100. Паркира на паркинга изгасих я и пак я запали и стярия проблем се върна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колко да е скъпо, да се закачи за диагностика и да пишеш какво е излязло?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колко да е скъпо, да се закачи за диагностика и да пишеш какво е излязло?

Един час в сервиза струва минимум 35€ независимо дали само за диагностика или за ремонт. Отделно се плащат частите които естествено са оригинални и струват много пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми дай ги - от диагностиката ще се разсеят облаците, а не само да се хвърля боб тука....

Освен това, не ти трябва цял час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затова те карах да го измериш,при мене жяха същите симтомите...даже след консултация по телефонА ми беше казано че гнп-то ми е за ремонт питах за цена на ремонта и ми стана лошо,но направих както си мислех че е-смених филтъра и настройх помпата,,,колега сори че закъснях малко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа парите за диагностика ги дай за филтър,и да знаеш че на новия филтър може да няма гумички и ще трябва внимателно да извадиш от стария филтър гумичките

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа парите за диагностика ги дай за филтър,и да знаеш че на новия филтър може да няма гумички и ще трябва внимателно да извадиш от стария филтър гумичките

Смених филтъра и няма промяна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...