Премини към съдържание

Тасове за Спейс Стар


Препоръчано мнение

Привет!

 

Преди няколко дни си изгубих заден тас на Спейс Стар (2001-а) и сега се чудя от къде да поръчам оригинални и горе-долу колко ще излезнат? Ако изобщо е възможно? А ако не - има ли някакви нормални алтернативи (да не падат при всяка втора дупка).

 

Мерси :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Привет!

 

Преди няколко дни си изгубих заден тас на Спейс Стар (2001-а) и сега се чудя от къде да поръчам оригинални и горе-долу колко ще излезнат? Ако изобщо е възможно? А ако не - има ли някакви нормални алтернативи (да не падат при всяка втора дупка).

 

Мерси :)

 

Преди 2 седмици изгубих единия тас на Спейс стара, но приятелят ми намери същия в Практикер. Не знам, обаче, дали тасовете ми са оригинални, тъй като на тях няма емблемата на Мицубиши. След като изгубих таса, приятелят ми купи от един железарски магазин едни пластмасови връзчици (не знам как се наричат) и ги прехвърли през тасовете, за да не падат. Връзчиците са като 10-15 сантиметрови пластмасови пръчици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свински опашчици се наричат. Приятелят ти така и така като се грижи за тебе толкоз, може и да те пообразова :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Моите са... бяха оригинални.

 

Свински опашки не слагам, ужасно ме дразни...

 

Някакви идеи за магазини с качествени тасове (не оригинални, явно...) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На оригиналните тасове обикновено не се налага да се слагат свински опашки - наистина е много грозно, но виж за ментетата - задължително. Успех с търсенето. Струва ми се, че видях в Ратола в Пловдив тасове - дано не се лъжа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...