Премини към съдържание

Смяна скоростна кутия със Super Select на Паджеро Пинин 2002, 2.0GDI,


Препоръчано мнение

Здравейте, имам питане, надявам се на правилното място: ръчна скоростна кутия от Mitsubishi Pajero Pinin къса база 2.0 GDI, с р. Super Select - съвместима ли е с М. Паджеро Пинин 2002 дълга база,2.0GDI. (с настояща, ръчна скоростна кутия с р. Super Select)

 

Sent from my TA-1020 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отговора вече го знаеш, ама я кажи как стана така че ти трябва кутия.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отговора вече го знаеш, ама я кажи как стана така че ти трябва кутия.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Купих пининчето преди два месеца, но явно е бил налят с добавки. След два месеца стабилно каране, започна да се "оплаква". 2-3 предавка на ниски обороти вие, на 4-та се чува и виене от към диф-а. А, на свободен ход, се чуват лагерите. След оглед на сумата по ремонта, реших че е по-добре да рискувам с др. кутия.

 

Sent from my TA-1020 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, не забравяй, че това което вземеш втора ръка може да е същото дърво. Предполагам си от София. Прегледай темите из форума и ще намериш правилният сервиз.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От София съм, да. Колата е при Пламен(DJ Tymbi) в Малашевци. Така че се чувствам в сигурни ръце...а каква скоростна ще излезне...ще видим.

 

Sent from my TA-1020 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, не забравяй, че това което вземеш втора ръка може да е същото дърво. Предполагам си от София. Прегледай темите из форума и ще намериш правилният сервиз.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

От София съм, да. Колата е при Пламен(DJ Tymbi) в Малашевци. Така че се чувствам в сигурни ръце...а каква скоростна ще излезне...ще видим.

 

 

Sent from my TA-1020 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам питане, надявам се на правилното място: ръчна скоростна кутия от Mitsubishi Pajero Pinin къса база 2.0 GDI, с р. Super Select - съвместима ли е с М. Паджеро Пинин 2002 дълга база,2.0GDI. (с настояща, ръчна скоростна кутия с р. Super Select)

 

Sent from my TA-1020 using Tapatalk

.....скоростите и раздатката са еднакви .....номерата им са съответно MR 553738 i MR 553735

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От София съм, да. Колата е при Пламен(DJ Tymbi) в Малашевци. Така че се чувствам в сигурни ръце...а каква скоростна ще излезне...ще видим.

 

Sent from my TA-1020 using Tapatalk

 

Преди време Пламен ме предпази от подобен автомобил ,като вашия! Един от малкото които могат да свършат работа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време Пламен ме предпази от подобен автомобил ,като вашия! Един от малкото които могат да свършат работа :)

Аз късно се ориентирах към него...рџ?ЃНо затова му я доверих, няколко човека ми го препоръчаха, освен всичко изписано тук.

 

Sent from my TA-1020 using Tapatalk

Редактирано от biskittlegirl
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...