Премини към съдържание

Въпрос относно нивата на оборудване


Препоръчано мнение

Здравейте,

Решил съм да си взема Лансър Спортбек втора употреба и имам следният въпрос :

Гледах няколко Лансъра и този който е най-запазен и не-ръждясал, всъщност откъм салон и оборудване изглежда най-евтин. Разбирайте - няма и мултифункционален волан, липсва субуфер, няма инсталирани халогени.

Искам да ви попитам това аларма за съмнение ли е, или просто е супер базов модел и е възможно да е с такъв най-обикновен почти пластмасов волан. Ще съм благодарен, ако някой ми каже какви са точно нивата на оборудване на Спортбек 2011 , 1.8 , 143 коня.

Благодаря ви предварително !

 

Това е въпросният Лансър :

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11520526231302787&slink=7i6bxb

Редактирано от Gand
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-ниското ниво на оборудване. Не ти трябва такава кола. Бих взел такава ако ми трябваше за служебна и не ме интересуваше какви екстри ще има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наред си е колата, просто такъв е пакета с екстрите, най-ниския! Интересното е, че посочват стабилисизараща система(ESP), а по спомен в най-ниското ниво нямаше такава. Но, това е по-късен модел и за него може да са включили в пакета или понеже е от друга държава, за там пакета да е имал ESP. Но не съм сигурен, просто мина доста време от момента когата знаех екстрите на пакетите!

Имай в предвид, че за ESP-то е много характерно да се поврежда, особено при тези километри, срещал съм и Lancer-и на които ESP се е повредило на много по-малко километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наред си е колата, просто такъв е пакета с екстрите, най-ниския! Интересното е, че посочват стабилисизараща система(ESP), а по спомен в най-ниското ниво нямаше такава. Но, това е по-късен модел и за него може да са включили в пакета или понеже е от друга държава, за там пакета да е имал ESP. Но не съм сигурен, просто мина доста време от момента когата знаех екстрите на пакетите!

Имай в предвид, че за ESP-то е много характерно да се поврежда, особено при тези километри, срещал съм и Lancer-и на които ESP се е повредило на много по-малко километри!

 

Благодаря информацията , аз намерих сайта с трим левълите - https://www.parkers.co.uk/mitsubishi/lancer/sportback-2008/specs/ ( долу като отидеш се виждат нивата ) GS2 GS3 GS4 и Juro.

Следващия ми въпрос е, възможно ли просто да си купя и да ми сложат - мултиволана примерно и халогените.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За волана може да може, може и да не може! Виждал съм по руските форуми, че са сменяли волани, ама не съм се задълбочавал ! Може да зависи от спецификацията и дали има пуснати кабели и букси за комуникации!

А за халоген ако имаш в предвид фаровете за мъгла, за тях почти сигурно може, 85% .

 

Но ако държиш на тези неща, не е ли по-добре да си намериш кола в която ги има и да не се занимаваш с гимнастики!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но ако държиш на тези неща, не е ли по-добре да си намериш кола в която ги има и да не се занимаваш с гимнастики!

 

Абсолютно е така!

Тази която гледаш е напълно гола! Просто радио, дори няма CD changer, климатика е най-простия, няма блутут, автоматични чистачки, абе нищо няма тая кола. Дачиите имат повече екстри от тази.

Редактирано от LiX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...