Премини към съдържание

Два въпроса за два проблема на един новобранец.


Препоръчано мнение

Здравейте!От два месеца съм с Ланцер(лансер-как е правилно?)1.6 98 кс,2004г. Ще ви помоля за помощ по два проблема с който се сблъсках.Първият е ,че ми светва чек-а когато включа климатика.Откачам акумулатора за малко ,чек-а угасва и при следващото включване на климатика ,светва отново!Втория проблем ми е с резервната гума.Тъй като бутилката на газовото я сложиха на мястото на резервната,не искам да мъкна голямата и тежка резервна гума заемаща 1/4 от багажника.Искам да си намеря патерица .Не знам защо се усъмних в данните в каталозите, 4х 100 междуболтово и 56(доколкото си спомням )централен отвор.Затова отидох при гумаджия,свалихме една джанта и я замерихме .Оказа се 4х116 и 67 мм централен?Нямам идея защо е така.Това са размерите на Колт,Каризма,Галант доколкото знам

9

Редактирано от Христо Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!От два месеца съм с Ланцер(лансер-как е правилно?)1.6 98 кс,2004г. Ще ви помоля за помощ по два проблема с който се сблъсках.Първият е ,че ми светва чек-а когато включа климатика.Откачам акумулатора за малко ,чек-а угасва и при следващото включване на климатика ,светва отново!Втория проблем ми е с резервната гума.Тъй като бутилката на газовото я сложиха на мястото на резервната,не искам да мъкна голямата и тежка резервна гума заемаща 1/4 от багажника.Искам да си намеря патерица .Не знам защо се усъмних в данните в каталозите, 4х 100 междуболтово и 56(доколкото си спомням )централен отвор.Затова отидох при гумаджия,свалихме една джанта и я замерихме .Оказа се 4х116 и 67 мм централен?Нямам идея защо е така.Това са размерите на Колт,Каризма,Галант доколкото знам

9

Моля за извинение ,размера на м/уболтовото е 114 ,а не 116.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля за извинение ,размера на м/уболтовото е 114 ,а не 116.

 

 

SpaceRunner/Lancer 1600---Централен Отвор-67---PCD-4x114,3mm

за климатика диагностика обд.и ще излезе.

Редактирано от kalin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SpaceRunner/Lancer 1600---Централен Отвор-67---PCD-4x114,3mm

за климатика диагностика обд.и ще излезе.

Да ,сега видях ,че след спейс рънъра има и ланцер на тия размери.Благодаря за помощта .За климатика ще търся читав сервиз ,най-вероятно във Варна ,че в Добрич е умряла работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колата на бензин или на газ е когато светва чека?

Имам съмнение, че може да е от газта- бедна смес.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...