Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

MItsubishi Space Wagon мнения


Препоръчано мнение

Здравейте, отдава ми се възможност да купя Мицу вагонче, може ли малко мнения за модела. Колата е 1,8 газ-бенз., само да отбележа че мога да и правя тест-драйв 4-5 дена преди да я купя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилите са здрави, огледай за следното:

Ръжда - да не е изгнил таралясник. Най-добре италиански екземпляр, моя от 10 години не е седял и ден в гараж и няма и грам ръжда.

Скорости - дали включват нормално - 1-2, задна. Дали не изключва 5-та. На 1.8 не знам но на 2.0 малко слаби идват кутиите.

Вътрешни карета - при ускорение дали няма леки вибрации. Трудно се намират нови, аз успях да намеря с голям късмет.

Ако е 4х4 - кардан, висящ лагер, да не вие отзад.

По двигателя - виж дали има масло :)

1.8 е по слабичък като двигател но е по евтин откъм обслужване - ремък и ролка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колега 120 коня не мисля че са толкова малко, според мен е нормално. Другата ми кола е пикасо 90 коня ето това са малко. 😀😀

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Е колеги, колата всъщност била 2.0 136 коня като купето е на хюндай, но сложен мицу мотор. Сега като се прибера я взимам и ще споделя снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, да попитам 2ката мотор колко лт. масло и антифриз събира.И какъв е кода на този мотор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи си късметлия, това е изключително здрав двигател. За маслото аз купувам 4 литра и ми остава съвсем малко като го сменям. Пробвал съм 5w40, 10w40, 15w40, с 10w40 май е най-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте,

Извинете, че използвам тази тема, но имам въпрос относно този модел автомобил.

Проблема ми е, че имаме такъв ван от далечната 1998г, който има проблем с оборотите и мощността, но в нито един сервиз не могат да диагностоцират проблема, защото не могат да направят самата диагностика. Много стар модел е явно и никой не поддържа подобен софтуер.

Сменихме дюзите и дебитомер, но проблема си остава, а сметката набъбна сериозно.

След този некратък увод, бих искала да попитам къде в радиус София - Карлово - Пловдив - Перник могат да й направят диагностика. Съмнявам се, че ще ни откара по-далече.

Не разбирам от автомобили, но ни е много удобна семейна реликва.,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам същия проблем, даже почна да гасне и изключих дебитомера и се оказа от него,но не е добре да се кара без него

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменихме го този дебитомер, а и миналата година пак е сменяван.

Тя също започна да гасне, но след като сменихме и дюзите уж се оправи, но не би. Излезнахме на дълъг път с преминаване на два прохода и се започна, пафат обороти, няма душа да изкачи наклона.

Съпруга ми се занимава с колите и ми препредава, защотоняма възможност да пише, а аз нищо не разбирам.

Ще се ррадвам да ми споделите сервиз,в който може да й направят диагностика или други идеи за решаване на проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тя и моята на бензин е така и нз от какво, но на газ нямам проблеми.ОФ еми освен да прегледате ст моторче,а дебитомера нов ли е слаган.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отидете в Пловдив при Милен, той е човека. Модела не е стар, просто нямат с какво да го четат сервизчетата с уреди от по 30-40лв. То и няма какво да му се чете много-много де. Който му разбира още като чуе как работи и ще намери болката. Щом няма газ и сте сменили дебитомер и инжектори остават бензинова помпа, бобина, цилиндри. Тези с софтуер не се четата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тя и моята на бензин е така и нз от какво, но на газ нямам проблеми.ОФ еми освен да прегледате ст моторче,а дебитомера нов ли е слаган.

Дебитомера е рециклиран.

За какво моторче става въпрос?

 

Мислех да я карам в Балканстар на диагностика, но са им много високи цените. Искат 96лв за основна диагностика, а ако излезне някаква грешка, за всяка грешка се заплаща, за да кажат откъде идва. Това ми се струва много несериозно.

Според мъжът ми, ако тръгнем за Пловдив, колата ще угасне по пътя. Много рязко й падат оборотите. Преди няколко дни не ми се струваше толкова зле, когато писах, но след 20-30км в София нещо й нямаме доверие.

Има ли къде спред вас да я закарам тук в София?

Чух се с един майстор в Младост и той, както по-горе ми писаха, каза че на диагностиката няма да се хване този проблем, само по описание по телефона. Каза ми, да му я закарам в петък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е стъпковото моторче, което регулира оборотите ,но си мисля, че дебитомера ви прави проблеми изключете го и вижте ще угасва ли колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ако мога да попитам водната помпа на ангренажа ли е зацепена?Мотора е 2.0 133, мисля че се води 4g63

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно там, махаш всичко зараде един болт който няма как да развиеш заради ремъците. Явно нарочно направено - като сменяш каишките да погледнеш и помпата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам един въпрос към вас.Купих си свещи за газ денсо и като ги сложих на колата ,почна да прекъсва и да гърми и сега ще се връщам на старите,да не би тези мотори да не се разбират добре с еднополюсните свещи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...