Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

MItsubishi Space Wagon мнения


Препоръчано мнение

Не е това, пробвал съм я 100 000км. с NGK Iridium, после с някакви за газ специални. Никаква разлика, реших да не се занимавам с глупости и си взех оригинални от Миро. Denso са.

Виж нещо кабелите, лулите като си махал да не се е скъсало нещо някъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се обучава. Освен дебитомер има в него и датчик на атмосферното налягане. Дали работи всичко по него се вижда най-добре на диагностика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги, смених дебитомера и когато загрее, свободния ход е нестабилен, дори понякога гасне, сменени са палец и дистрибуторна капачка и свещи сменвах, но се влошиха нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно не ти работи механизъма за празен ход. И му е счупена иглата.

Тука подробно е описано какво има вътре - МПХ

Имам в гаража 2 такива механизма, ако имаш късмет и ти е здрава иглата а нещо друго е проблем ти давам веднага един.

Другото което трябва да провериш и датчика за отпуснат педал. Ако е повреден и не отчита че ти е отпуснат педала механизма за празния ход не се задейства и може да гасне. Това лесно ще го провериш - ключа е на ТПС-а и с мултицет се хваща веднага. И се регулира при необходимост за да се задейства ключето му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам минава в авариен режим и не се изпълнява алгоритъма за корекция на оборотите при отпуснат педал. Не се четат всички датчици, колкото да се движи колата и да се прибереш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

също така много ме съмнява и изпарителя че в последно време разхода ми се качи доста и понякога замирисва на газ в купето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Симулатор на газовата не е проблем, дори и да свети чека. А за изпарителя е възможно - ако на бензин е перфектна тогава проблема е в изпарителя. Аз моя Вагон го карах 2-3 години с обикновенна - нулеви проблеми, никаква разлика от бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ох ами проблема е че на бензин не работи както трябва и не мога да засека как е като разход на бензин но мисля утре да отскоча до най близкия сервиз за газови

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...