Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помпа високо налягане


Mitko 1464

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,може ли някой да каже за какво служи,или по точно какво регулира шестограма отстрани на помпата за високо налягане на 1.8 GDI,99г.Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от руските сайтове,този винт регулира дебита ,и проблема е че тръгнах да го навивам,(помислих че се е разхлабил),но като видях колко потъна навътре разбрах че не се е разхлабил,запалих колата и чека светна,започнах да го развивам, по спомен къде е бил,чека угасна ,но не съм сигурен че е в правилната позиция.Как да го върна там където е бил??? Благодаря предварително.Какво ще стане ако остане в това положение,което със сигурност не е първоначалното което беше?

Редактирано от Mitko 1464
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от руските сайтове,този винт регулира дебита ,и проблема е че тръгнах да го навивам,(помислих че се е разхлабил),но като видях колко потъна навътре разбрах че не се е разхлабил,запалих колата и чека светна,започнах да го развивам, по спомен къде е бил,чека угасна ,но не съм сигурен че е в правилната позиция.Как да го върна там където е бил??? Благодаря предварително.Какво ще стане ако остане в това положение,което със сигурност не е първоначалното което беше?

.....а ти защо пипаш там?.....това трябва да се закачи на комп.диагностика и да се регулира прецизно.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми помислих че се е разхлабил,и набих "греда",бях тръгнал да попритегна болтове,гайки и т.н.,но....,попаднах на грешното винтче

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датчика за налягане на горивото, е този в съседство с болта, с три кабела. Средния е сигналния....на него мериш с волтметър, на запален двигател на празен ход трябва да го докараш на 3.00В

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чест и почитания Милене!!!Тайно се надявах да се включиш с решение.Закачих мултицета и показа 3.46в,започнах да развивам и го заковах на 3.00в. Велик си!!!Евала!!!Още веднъж благодаря.Нямам представа какво съм направил може би съм намалил дебита???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...