Премини към съдържание

Проблем с таблото


kr0tal

Препоръчано мнение

Здравейте, карам Colt 2008, 1,5 did. Вече 2-3 пъти през 1-2 месеца ми се случва по време на движение (прав и равен път) цялото табло да светне, стрелките се вдигат, чува се едно цък или щрак (не мога да преценя точно) и всичко това за секунда. После всичко се нормализира. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и може ли да бъде опасно по някакъв начин за хората в колата, понеже за пръв път ми го направи на магистралата.

Другото ми питане е дали някой в София ремонтира малките дисплейчета на борд-компютъра. Нямам време и възможност да разглобявам, презапоявам и т.н.и предпочитам направо да оставя колата на някой читав и можеш човек.

Благодаря!

 

Нещо се омотах и написах заглавието на темата на латиница, но не мога да я коригирам, за което се извинявам!

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Оказаха се някакви спойки на процесор. Един пич от Овча купел си поигра и презапои всичко. Държа да отбележа, че Milen_z ми каза какъв е най-вероятния проблем, но ми беше по-лесно да го оправят в София. Благодарности!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...