Премини към съдържание

Гумени накладки за педалите на Grandis


Препоръчано мнение

Здравейте съфорумци,

 

Доста са ми изтъркани гумените накладки на педалите на Грандиса, особено на педалите на съеденителя и спирачката.

Обадих се по някои от обявите за Grandis на части - никъде няма налични, разпродадено.

Продават се китайски алтернитиви, железни с гумички. Дори си поръчах такива от Алиекспрес, но се оказа, че

за да се сложат трябва да се пробиват самите педали. Докато оригиналните, гумените накладки се закачат за педала.

Някой знае ли откъде мога да намеря гумените накладки или от кои други модели биха подхождали за Грандиса?

 

Открих няколко предложения, но са от Полша. Там имат много голямо разнообразие от части втора употреба, специално

за Грандисите, но пък няма доставка от там или е много скъпа.

 

Ще съм ви благодарен за помоща. Поздрави и безаварийна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към официални представител на Мицубиши за България и може да откриеш.Аз се свързах с тях за други аксесоари и имаха наличност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Обърни се към официални представител на Мицубиши за България и може да откриеш.Аз се свързах с тях за други аксесоари и имаха наличност.

 

 

Официаен представител в София нямаше налични, само с поръчка. Поръчах от ebay, два броя за 9 паунда. Това е номера им: MB193884

post-20980-087406900 1516824269_thumb.jpg

Редактирано от EvgeniyT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...