Премини към съдържание

Повдигане на задницата Space Star 1.6 98 к. с. 2002 година


Препоръчано мнение

Здравейте.

Аз съм нов член в клуба и гледайки онзи ден тук в темите видях ,че има начин да се повдигне задницата на Mitsubishito.

Колата я имам от около 3 години.Закупих я от Швейцария на около 12000 километра от собственик директно.

Звездичката имаше повредена скоростна кутия и заради това човека се беше отказал да я поправя. Един мой приятел я качи на камиона с други автомобили и я докара до тук. След ремонта на скоростите и нов съединител не ми се е налагало за тези три години

да правя нищо друго освен биалетки по Автомобила. Само консумативи.

Много читав автомобил с перфектен двигател , много просто устроен и лесен за ремонти.

Като цяло не бях фен на Японските коли,тази ми е първата.Изключително добра кола.Ще си я карам и пак ще си взема подобна като му дойде времето.

Та на въпроса в началото Колата я получих с алуминиеви джанти от Mitsubishi Carisma с размер 205/50/R15 ,който при натоварване в багажника опират във веждите отзад. Не искам да се разделям с тези джанти защото седят много добре на колата , пък и са като нови.

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега.

Аз лично повдигнах на моята кола задницата с такива тези тампони:

http://nspauto.bg/avtoaksesoari/podlojki-za-prujini/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B8-2%D0%B1%D1%80-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%822013-05-23-12-44-44_-detail

Но съм сложил по 3 на всяка пружина. И се вдигна с около 3 см.

Даддох ги като примерни, трябва да видиш точниа размер за твоите пружини.

Редактирано от blueforce
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Спейс Стар е много "капризен" на тема размер на гумите, задължително трябва да се пробва дали не опират някъде, защото и малки отклонения от предписаните съм виждал да създават проблеми (за задни гуми имам в предвид).

 

Онзи ден на Колта на бащата сменихме задните макферсони .Сложихме от Каризма.Нямат разлика,единствено на Каризма пружините имат една витка повече.Колта се вдигна с около 2,5-3см.Това е разумно решение за повдигане.Трябва да преброиш витките на пружините ти и да ги сравниш с на Каризмата. Нали знаеш че окачването е еднакво?

Редактирано от san4o pansa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...