Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем Галант 2.5 V6


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Имам следният проблем на моя галант.При спиране колата започва да "придърпва" все едно има нещо криво.Не спира равномерно а на "талази" и педала на спирачката ми "пулсира".Усеща се и при ниска скорост.А съм с чисто нови спирачни дискове и накладки на няма и 100 км.Мислех да не е от гумите но сега със зимните е същата работа.Какво може да е това?Някакви идеи?Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също може да отидеш да ти замерят главините да не се окаже, че някоя главина ти е крива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също може да отидеш да ти замерят главините да не се окаже, че някоя главина ти е крива.

 

Къде го правят това?И ако е крива цялата ли се сменя?Лагер ли?Благодаря ти предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Измерва се с индикаторен часовник и стойка към него. Може да се смени цялата или само лагера, за по-евтино. Обикновено се препоръчва лагера да е Koyo - DACF1092A.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде го правят това?И ако е крива цялата ли се сменя?Лагер ли?Благодаря ти предварително.

 

За София не зная, в Пловдив - Ивалкар имат такъв часовник.

Ако е крива вече, или взимаш нова главина с лагера, или търсиш главина на старо и взимаш нов лагер(но трябва да си сигурен, че главината е права, че лагера от нея излиза на парчета)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ако си сменил предни дискове и ако са в ред апарати и водачи сега провери задните.

Колега благодаря оказа се прав,задните дискове бяха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите колеги!Проблема се оказа в задните дискове!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...