Премини към съдържание

Проблем Галант 2.5 V6


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Имам следният проблем на моя галант.При спиране колата започва да "придърпва" все едно има нещо криво.Не спира равномерно а на "талази" и педала на спирачката ми "пулсира".Усеща се и при ниска скорост.А съм с чисто нови спирачни дискове и накладки на няма и 100 км.Мислех да не е от гумите но сега със зимните е същата работа.Какво може да е това?Някакви идеи?Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също може да отидеш да ти замерят главините да не се окаже, че някоя главина ти е крива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също може да отидеш да ти замерят главините да не се окаже, че някоя главина ти е крива.

 

Къде го правят това?И ако е крива цялата ли се сменя?Лагер ли?Благодаря ти предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Измерва се с индикаторен часовник и стойка към него. Може да се смени цялата или само лагера, за по-евтино. Обикновено се препоръчва лагера да е Koyo - DACF1092A.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде го правят това?И ако е крива цялата ли се сменя?Лагер ли?Благодаря ти предварително.

 

За София не зная, в Пловдив - Ивалкар имат такъв часовник.

Ако е крива вече, или взимаш нова главина с лагера, или търсиш главина на старо и взимаш нов лагер(но трябва да си сигурен, че главината е права, че лагера от нея излиза на парчета)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ако си сменил предни дискове и ако са в ред апарати и водачи сега провери задните.

Колега благодаря оказа се прав,задните дискове бяха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите колеги!Проблема се оказа в задните дискове!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...