Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Некоректен сайт OvermiNd auto


Препоръчано мнение

Колеги бягайте далеч от тези мошеници.На 16 октомври поръчах г.филтър Yoshida цена -75лв. за Мицу –Аутлендър .Филтъра го получих по Еконт пакетиран с найлон в кутия .Отварям незапечатаната кутия и вътре вместо Yoshida се намира Niparts -25лв. иначе отвън всичко си е наред т.е каквото си поръчал то е, обаждам се на другия ден и вместо извинение за допусната грешка едва ли не аз излязах виновен .Не искам да се впускам в подробности що за препирни и хабене на нерви бяха разговорите по телефона .Склониха да ми върнат парите .На 20 окт.върнах филтъра.На 30 окт.ми се обаждат от Еконт че не желаели да приемат филтъра понеже нямал търговски вид ,в първия момент не можах да зацепя за какво става дума ,обаждам се до OvermiNd и госпожата ми казва скъсан е етикета на кутията ,аз как да го продам и ми праща снимка на която потвърждава думите и.Аз и казвам - би било глупаво от моя страна да го скъсам нали така ? и я питам какво правим ще си получа ли парите .отговор -да но не всичките заради скъсания етикет на кутията .Какво да правя съгласих се .в крайна сметка вместо 75лв. получих 55 лв.отделно доставка и обратно връщане по Еконт. Грешката ми беше че не отворих и найлона на който пишеше Yoshida в който беше запечатан филтъра в офиса на Еконт.Това е колеги общо взето ,много дребни неща пропускам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...