Премини към съдържание

Изкърпване на Pinin (в София и околността)?


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

от известно време имам къса база Pajero Pinin (първа кола) и отдолу е взела да ръждясва, едни майстори ми викат да я закарам на тенекиджия да я стегне.

 

Въпросът ми е ако някой друг е имал подобни проблеми с ръжда и е изкърпвал да сподели къде в София и околностите има добри майстори-автотенекиджии. Също така дали си струва да се предприема подобно нещо, някой ако е имал опит да сподели.

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един във форума със сервиз, а и бояджии има при него... Ако напишеш и в кой район търсиш майстор може да стесниш кръга на търсене.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Има един във форума със сервиз, а и бояджии има при него... Ако напишеш и в кой район търсиш майстор може да стесниш кръга на търсене.

 

За София? то дори и в заглавието го пише..

Редактирано от iansto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За София? то дори и в заглавието го пише..

Спор няма ама от Младост 4 или Драгалевци, примерно до гробищата (до сервиза) си е бая път :)

Редактирано от chasovnik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти препоръчай сервиз, пък ние ще си преценим дали да да дадем 5 лева за газ да стигнем до там :D

Обаче да е сериозен сервиз, не като Б.С. дето ще ми миреше колата на кит до 3 месеца след китването... :noexpression:

 

Спор няма ама от Младост 4 или Драгалевци, примерно до гробищата (до сервиза) си е бая път :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти препоръчай сервиз, пък ние ще си преценим дали да да дадем 5 лева за газ да стигнем до там :D

Обаче да е сериозен сервиз, не като Б.С. дето ще ми миреше колата на кит до 3 месеца след китването... :noexpression:

....вероятно има предвид мен....да, имам вече и бояджийски сервиз,с камера за боядисване и климатична инсталация за по притенциозните бои и лакове...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре :icon_thumbup:

Сервиза ти още на същото място ли е? (като преди 1 година)

За боята стана ясно, но кърпите ли изгнили ламарини?

Редактирано от iansto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре :icon_thumbup:

Сервиза ти още на същото място ли е? (като преди 1 година)

За боята стана ясно, но кърпите ли изгнили ламарини?

....е то къде другаде да бъде?Не съм мърдал от както съм почнал.....изкърпваме ,даже реставрираме бих казал .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...