Премини към съдържание

Датчик ли е това..


kd5332

Препоръчано мнение

Пускам тази тема, защото същият проблем съм го имал с Пежо и друго Мицубиши...

 

Колата си работи равномерно и нормално във всички режими на натоварване, но.. само когато я запаля сутрин/първо палене/и я угася след около минута две. Следващото палене е с притрисане на мотора, като на три цилиндъра и се оправя веднага. Стрелката не е мръднала/за температура/.

В нито един друг режим не го прави... проблем ли е това.. :icon_hmm:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз имам подобен проблем след палене, като тръгна - докато не е загрял двигателя, има такъв момент (от време на време) - и да давам газ, няма никой, а колата аха, аха да загасне. По едно време се отпуши и тръгва. Като загрее - няма никакъв проблем ?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем след палене, като тръгна - докато не е загрял двигателя, има такъв момент (от време на време) - и да давам газ, няма никой, а колата аха, аха да загасне. По едно време се отпуши и тръгва. Като загрее - няма никакъв проблем ?!?

 

Дюзи,защото много се кара на газ, пробвай да я поотпушиш с повечко каране на бензин, ако не стане - чистене в ултразвукова вана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...