Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ляво и вътрешно огледало за Galant EA 2000г.


A9A

Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Търся ляво огледало, асферично с подгряване. Само огледалцето, а не цяло ляво "огледало". Търся също и вътрешно (централно) огледало.

Галанта е фейслифт, ако това има значение.

 

Телефон за връзка : 0883306998

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте!

 

Търся ляво огледало, асферично с подгряване. Само огледалцето, а не цяло ляво "огледало". Търся също и вътрешно (централно) огледало.

Галанта е фейслифт, ако това има значение.

 

Телефон за връзка : 0883306998

 

Колега, не знам дали си решил проблема със страничното огледало, но според мен е малко вероятно. Аз имах същата ситуация преди известно време и не го намерих отделно. Всиччки "джамбази" продават цяло огледало - с корпус, подгряване и двигателче за положението - по изгодно им е!

Ако всичко друго на твоето странично огледалото е ОК, можеш да потърсиш:

1. Китайско "меко" огледало, което се лепи върху старото.

Предимство - евтин и бърз ремонт без "влизане в бокса".

Недостатък - забрави за отопление/размразяване през зиматата, защото огледалото се залепва с дв. лепяща лепенка, а тя е изолатор на топлина и се разлепва когато пуснеш подгяване.

 

Митцубиши са се "светнали", че може да се счупи тази част и е възможно е да се подменя само огледалото.

2. Огледало от "Джамбазите", със счупена пластмаса и неработещо двигателче за положението - провери само дали отопленоето работи.

Предимство - евтино.

Недостатък - Трудно е да разглобиш корпуса на старото огледало - щипките се чупят. По-добре влез "в бокса" на някой от сервизите във форума - те ще знаят как да се оправят.

Аз смених моето огледало на подобен ГАЛАНТ, но счупих корпуса!

 

Вътрешното огледало можеш да замениш с всякакво друго!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите!

Още не съм намерил. Предлагат ми както казваш цялото огледало (с корпус и т.н.). Мисля че може да се извади без да се разглобява цялото. Издърпаш напред - то и без това е счупено, няма как да стане по зле положението.

Вътрешно огледало ми предлагат за 35-40 лева и като сложиш доставката ми идва в повече. 50 лева не са пари, ама да ми ги искат за огледало, което било изхвърлено някъде (купчина с части) и сега да ми го снимат на земята - не мерси. Ще си купя ново от Ратола ама на такива търговци пари няма да дам!

Редактирано от A9A
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите!

Още не съм намерил. Предлагат ми както казваш цялото огледало (с корпус и т.н.). Мисля че може да се извади без да се разглобява цялото. Издърпаш напред - то и без това е счупено, няма как да стане по зле положението.

Вътрешно огледало ми предлагат за 35-40 лева и като сложиш доставката ми идва в повече. 50 лева не са пари, ама да ми ги искат за огледало, което било изхвърлено някъде (купчина с части) и сега да ми го снимат на земята - не мерси. Ще си купя ново от Ратола ама на такива търговци пари няма да дам!

Като си стигнал до този извод,да си ги купуваш от ратола и парите не са проблем за теб . Защо я пускаш тази тема ами не звъниш директно в ратола.

и кои е този които ти иска 45лв за вътрешно огледало ??? За тази цена мога да ти предложа и вътрешно и външно огледало

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквото повикало, такова се обадило!

 

"Като си стигнал до този извод,да си ги купуваш от ратола и парите не са проблем за теб . Защо я пускаш тази тема ами не звъниш директно в ратола."

Защото съм достигнал до този извод след "пускането" на темата като се запознах с цените на "търговците"!

 

Като си стигнал до този извод,да си ги купуваш от ратола и парите не са проблем за теб . Защо я пускаш тази тема ами не звъниш директно в ратола.

Майсторе имаш ли ключ 10?

Имам! И знаеш ли защо имам?

Защо?

Защото не го давам!

 

и кои е този които ти иска 45лв за вътрешно огледало ???

35-40 лева! nickname-ове няма да споделям!

 

За тази цена мога да ти предложа и вътрешно и външно огледало

Еми да беше пуснал едно pm и да сме доволни и аз и ти, а не да ми се правиш на интересен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здр.колеги,ще използвам тази тема да не отварям нова.

Търся да закупя копчето за ел.огледалата от фейслифтов Галант,вече видях че само те са с подсветка.

Предложения на Л.С.

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...