Премини към съдържание

Проблем с таблото


Colt 1.5

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам Митсубиши Колт 1.5 DID 2005 година и имам следния проблем: Малкото екранче на таблото работи, когато си поиска, музиката (CD-то) и тя работи когато си поиска, и ми се изгуби светлината доло на копчетата за управлението на парното. Знаете ли от какво може да е? :/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам Митсубиши Колт 1.5 DID 2005 година и имам следния проблем: Малкото екранче на таблото работи, когато си поиска, музиката (CD-то) и тя работи когато си поиска, и ми се изгуби светлината доло на копчетата за управлението на парното. Знаете ли от какво може да е? :/

Аз си смених плеъра и вече не прекъсва, но пък остана проблема с дисплея. Относно кочетата за парното - не знам ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тези връзки на проблемните звена се свалят почистват и оглеждат за хлабави и оксидирали връзки,всичко може да се измери с мултицет от осем лева китайски,ако са студени споики ще ти трябва специалист,не казваш от началото ли е така,при влага ли,при тръскане ли се появява,няма смърт без причина.

но въпроси /от какво може да е /са .....може да е от мишка в гаража,успех в диагностиката.пиши какво е било.

 

опитай с леко потупване с юмрук,за хлабави връзки ,да не изкъртиш таблото..просто леки сътресения,лампите на парното нямат общо с захранването на дисплея,нито с касетофона,може и да е хлабава маса.пуска се допълнителна на всеки елемент по отделно и ще излезе.

Редактирано от kd5332
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...