Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сервиза на мерцедес "Балканстар Ритейл" вече "Силвърстар ритейл" ли се казва?


Препоръчано мнение

Сервиза на мерцедес "Балканстар Ритейл" вече "Силвърстар ритейл" ли се казва?

 

Защото днес си взимам някакво възлагателно писмо от Булстрад и понеже исках да е към Балканстар, обаче момечето ми каза че "Новото име на Балканстар е Силвърстар" и ми го писа така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Силвър Стар е представител на Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо. Балкан Стар остават представител за Джиип и Мицубиши като фирмата представител на Мицубиши в България е Балкан Стар Мотърс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Отговрям си на въпроса (в случай че на някой му притрябва това):

Отн. продажбите на автомобили: Силвър стар е представител за Мерцедес и др., а Балканстар - на Мицубиши. Т. е. чисто нов мерцедес си купуваме от Силвър стар, а чисто ново Мицубиши - от Балкан стар.

ОБАЧЕ: Официален сервиз и на Мерцедес и на Мицубиши е "Силвър Стар Ритейл ЕАД". И това е същия сервиз на "Резбарска" 5, който преди се казваше "Балкан Стар Ритейл" ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Средата на декември 2017 г. сменях маслото на автоматика на Pajero в сервиза на ул. "Резбарска" 5 в София и фактурата, която ми издадоха, беше от "Балкан Стар Ритейл" ООД.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...