Премини към съдържание

ремонт на дебитомери?


Препоръчано мнение

здравейте приятели някоъ да знае къде ремонтират или продават втора употреба дебитомери ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами за дебитомер не знам дали правят,но там ходих да ми рециклират бензиновата помпа и ми дадоха една година гаранция, което много ме очуди и мисля, че правят някакви такива части за рейки също знам можеш да попиташ, за дебитомер и не взимат скъпо!. то се намира зад окрьжна болница срещу пазарчето,(сега не знам дали има такова вече :icon_crying: ) нагоре по улицата в дясно се пада, влизаш навътре и питаш. успех дано правят, пак казвам че не съм сигурен!! :mitsu-smiley: :good:

 

Модераторски контрол!!!

Колега, моля използвайте прекрасната българска буква "Я".Така ще си спестите време вместо да пишете 2 букви - "иа" ще пишете само една - "я", а и моето време да Ви редактирам поста всеки път!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами за дебитомер незнам дали правиат,но там ходих да ми рециклират бензиновата помпа и ми дадоха една година гаранциа,което много ме очуди,и мислиа че правиат ниакакви такива части за реики сушто знам мойе6 да попиташ,за дебитомер и не зимат скъпо!. то се намира ззад окрьжна болница сре6ту пазарчето,(сега незнам дали има такова ве4е :icon_crying: ) нагоре по улицата в диасно се пада,влизаш навутре и питаш. успех дано правиат пак казвам че не сам сигурен!! :mitsu-smiley: :good:

При Жан не ремонтират дебитомери.........със сигурност знам , човека ми е приятел .............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...