Премини към съдържание

Динамо


Препоръчано мнение

При запалване параметрите на зареждане са 14, а в последствие сна 13.5. Знам, че по принцип трябва минимума да е13.8, на данеби спейса да е различно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На нашия спейс скоро му сменяхме реле регулатора Бош.Палиш дава 14V и след секунди пада на 12.7V някъде.Това му бяха симптомите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

@driverbg, Всичко, що е в рамките на 13.5Vdc до 14.4Vdc е нормално. В началото зарежда в горната граница (заради разряда при палене) и след това, ако акумулаторът ти е наред, зарядното напрежение пада. Така че не мисля, че имате проблем.

Що се отнася до @Staffolino, той наистина е имал проблем, 12.7 е прекалено ниско напрежение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

@driverbg, Всичко, що е в рамките на 13.5Vdc до 14.4Vdc е нормално. В началото зарежда в горната граница (заради разряда при палене) и след това, ако акумулаторът ти е наред, зарядното напрежение пада. Така че не мисля, че имате проблем.

Що се отнася до @Staffolino, той наистина е имал проблем, 12.7 е прекалено ниско напрежение.

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

@driverbg, Всичко, що е в рамките на 13.5Vdc до 14.4Vdc е нормално. В началото зарежда в горната граница (заради разряда при палене) и след това, ако акумулаторът ти е наред, зарядното напрежение пада. Така че не мисля, че имате проблем.

Що се отнася до @Staffolino, той наистина е имал проблем, 12.7 е прекалено ниско напрежение.

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...