Премини към съдържание

Помощ за избор


Препоръчано мнение

Здравейте форумци..след 11 годишна експлоатация на галант 1,8 Gls. 90г.съм решил да купувам Галант 2,4GDI ноември 2003.150кс нов внос от германия.комби.

бихте ли ми дали някакви съвети по за огледа и теста с две три думи...много ми е непознат този мотор но мисля да се доверя на марката..все пак митсубиши са основатели в производствота на двигатели..притеснява ме примерно това което четох за промяната на оборотите на този мотор на празен ход на 4 минути и подобни.

приемам го за нова технология и мисля да ми се доверя.

вашето мнение е важно за мен...

и вторият ми въпрос е като е задръстен катализатора и е свален и е сложен заместител.ще имам ли проблем с втората ламбда сонда

поздрав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте форумци..след 11 годишна експлоатация на галант 1,8 Gls. 90г.съм решил да купувам Галант 2,4GDI ноември 2003.150кс нов внос от германия.комби.

бихте ли ми дали някакви съвети по за огледа и теста с две три думи...много ми е непознат този мотор но мисля да се доверя на марката..все пак митсубиши са основатели в производствота на двигатели..притеснява ме примерно това което четох за промяната на оборотите на този мотор на празен ход на 4 минути и подобни.

приемам го за нова технология и мисля да ми се доверя.

вашето мнение е важно за мен...

поздрав.

Аз не бих си купувал кола с директно впръскване, камо ли нов внос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих си купувал кола с директно впръскване, камо ли нов внос.

без да го видя на диагностика няма да го взема...но разход 6,5 извънграда при 150 кс го може само този мотор.

благодаря за мнението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10 години карам мотор с директно впръскване, който при покупката бе нов внос от Холандия.

Доволен съм от избора си, а претенциите към автомобила ми са минимални - издържлива ходова част, минимум средства за гориво, безпроблемно и сигурно придвижване от т.А до т.Б. Това всичкото го имам...

...

Ако диагностицираш мотора като безпроблемен и отчетеш факта, че ламарините на Галанта ръждясват по-хубаво от на Каризма - взимай го. В края на краищата автомобила е за да ти служи, а не да парадираш с него. И щом някоя колица ти се нрави, вземаш я, то и без това в покупката на използван автомобил има известна доза късмет... А теста с оборотите го направи, той е първият диагностичен приом, който може да ти подскаже за теб ли е автомобила или не...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10 години карам мотор с директно впръскване, който при покупката бе нов внос от Холандия.

Доволен съм от избора си, а претенциите към автомобила ми са минимални - издържлива ходова част, минимум средства за гориво, безпроблемно и сигурно придвижване от т.А до т.Б. Това всичкото го имам...

...

Ако диагностицираш мотора като безпроблемен и отчетеш факта, че ламарините на Галанта ръждясват по-хубаво от на Каризма - взимай го. В края на краищата автомобила е за да ти служи, а не да парадираш с него. И щом някоя колица ти се нрави, вземаш я, то и без това в покупката на използван автомобил има известна доза късмет... А теста с оборотите го направи, той е първият диагностичен приом, който може да ти подскаже за теб ли е автомобила или не...

 

благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затворих очи и скачам😊...

Три дена не спах само заради "характера"на муцуната...и много се дразня като я бъркат с БМВ😊.

Първите ми 400km съм впечатлен при положение че 11 години карам галант 1990.

Незнам само ако наливам по високо октанов бензин дали ще повредя нещо.

Взех галант ноември 2003 2,4gdi нов внос.спорт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Браво и честито!

 

благодаря :drive:

колега тия митсубишита до бензиностанция ЕКО ли са ,да покараме малко :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно!

Обади се, но след 25-ти, че сега съм завел две от тях на морето да ги къпя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...