Премини към съдържание

Фарове за Лансер


spp

Препоръчано мнение

Я да ви питам лансерджии, знаете ли от къде може да се намери оригинален фар за Лансер 95 г. Вчера си взех един от Автогарант, но се оказа че не е на "Stanley", каквито са моите, ами е на "Depo". Разликата е, че този на Депо е малко грубичък и няма възможност за монтиране на машинка за регулиране на фаровете. Има две назъбени шайби и регулирането става ръчно. Машинката ми е здрава, и може да се монтира стига да има къде. Някой има ли идея от къде може да се вземе такъв фар?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да ви питам лансерджии, знаете ли от къде може да се намери оригинален фар за Лансер 95 г. Вчера си взех един от Автогарант, но се оказа че не е на "Stanley", каквито са моите, ами е на "Depo". Разликата е, че този на Депо е малко грубичък и няма възможност за монтиране на машинка за регулиране на фаровете. Има две назъбени шайби и регулирането става ръчно. Машинката ми е здрава, и може да се монтира стига да има къде. Някой има ли идея от къде може да се вземе такъв фар?

Виж при Миша.Втора употреба са,но оригинални от Япония.Телефона му е:0887860462

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж при Миша.Втора употреба са,но оригинални от Япония.Телефона му е:0887860462

 

Обаждах му се преди да взема този от Автогарант. След като му казах, че съм от клуба, той ми предложи да ми даде фар за 120 лв., но така и не стана въпрос дали е оригинален, дали има функция за ел регулиране и т.н. Проблема е в мен, че се подведох за Автогарант, че продават само оригинални японски части. Оказа се че е тайвански. Още тогава можех да го откажа, но ми стана неудобно :icon_blush: . Ако знаех че при Миша са само оригинални, нямаше да се церемоня за едни 30 лв отгоре. :icon_hmm:

Нищо де, чест им прави на момчетата от Автогарант че си спазват уговорката за отстъпките. :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако са от Япония не е много добре защото са с дясна дирекция и снопа светлина се концентрира обратно (огледално) на фар с лява дирекция....

 

:icon_hmm: Ха сега де, нито да са оригинални, нито да не са... :icon_hmm: Благодаря за пояснението, и това го бях пропуснал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
............. моето мнение е че по-добре да са втора употреба (оргинални) отколкото Depo, но това е друг въпрос.

 

Вече и моето мнение е същото. Два пъти ми гори предпазител докато разбера от къде идва проблема. Оказа се фасунгата на габарита на ДЕПО е направена по толкова олигофренски (нямам предвид олигавен французин :icon_drool: ) начин, че все едно някой я е изработвал на тротоара до контейнера със смет, от където си е набавял материалите. Изолацията между + и - е една шантава пластмаса, даже повече бие на найлон, която при нагряването се е разтопила и от там... БИНГО :vsurprise: . След това вече кабела толкова се е нагрял, че се е разтопила изолацията и постоянно си стои на късо, разбира се докато има здрав предпазител. Решението беше .... клещи... и без ляв габарит, докато не намеря свястна фасунга.

 

Така че "ДЕПО" само в краен случай. Започвам пак да търся фар за Лансер 95 :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нов оргинален е около 280лв, срока на доставка е 7-10 дни. Дай номер на рама ако предложението те интересува.

 

Много ми е :icon_crying: (парите, не срока за доставка). Ще пробвам в някоя морга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...