Премини към съдържание

Търся компресор за климатик Галант 2.5


Препоръчано мнение

Здравехте,

 

Заминаха си електромагнитния съединител на компресора, заедно с бобинката и лагера. Не открих никъде да се продават съединител и бобинка по магазините. Отговора е винаги "нямаме", та за това се ориентирам към закупуването на употребяван цял комплект компресор( ако има някой да продава само съединителя и бобината още по-добре).

Моля ако имате някакво предложение да драснете едно съобщение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става от дизелов Галант, мога да ти продам моя...

До колкото знам са различни компресорите и съответно съединителя и бобината, които всъщност ми трябват...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Различни са шайбите, т.е. броя канали на шайбата. Иначе всеки свестен майстор може да ти пренавие бобината и да ти преправи съединителя. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Различни са шайбите, т.е. броя канали на шайбата. Иначе всеки свестен майстор може да ти пренавие бобината и да ти преправи съединителя. :)

 

То проблема, че моя съединител и бобинката буквално са се разпаднали :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм го играл вече, бях взел компресор от същия галант като моя, и въпреки това бяха тотално различни. Трябва да свалиш твоя и да намериш такъв, който е със същите места за болтовете за захващането му към шасито. Има и няколко различни шайби и тела на тези компресори за галантите, така че съветвам ако намериш, много внимателно да сравниш да е същия иначе ще заиграеш хорото :).

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...