Премини към съдържание

Ролка за компресор на климатик, outlander 1


Препоръчано мнение

Здравейте, счупи се ролката на компресора на климатика. Модела е 2.0 бензин 2003 година. Никъде не мога да намеря само ролката, продават само цял компресор. Имайки предвид, че той е здрав не ми се дават толкова пари. Дали някой тук може да ми помогне. Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, счупи се ролката на компресора на климатика. Модела е 2.0 бензин 2003 година. Никъде не мога да намеря само ролката, продават само цял компресор. Имайки предвид, че той е здрав не ми се дават толкова пари. Дали някой тук може да ми помогне. Предварително благодаря.

И аз не успях да намеря и смених целия компресор миналата година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, счупи се ролката на компресора на климатика. Модела е 2.0 бензин 2003 година. Никъде не мога да намеря само ролката, продават само цял компресор. Имайки предвид, че той е здрав не ми се дават толкова пари. Дали някой тук може да ми помогне. Предварително благодаря.

Откриваш ли кой номер е в този каталог:

http://www.sunairusa.com/flipbook2/compcatalog/index.html#p=124

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и много благодаря за отговорите. Как мога да разбера парт номера, ролката и всичко останало са свалени. На частитр ли го има или от другаде трябва да го видя. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...