Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Grandis - как се монтира багажник на покрива


Препоръчано мнение

Здравейте почитатели на :mitsu-smiley: !

 

В момента имам Space Star 1.3 1999, но ми отесня и се заглеждам по Grandis.

Не мога да видя обаче как се монтират напречните греди за багажник на покрива. Едните, които гледам, изобщо нямат надлъжни греди(като на тази):

1200px-Mitsubishi_Grandis_front_20071102.jpg

 

а по-новите имат едни съвсем леко повдигнати над покрива(като тази):

http://www.toowongmitsubishi.com.au/images/07%20BA%20Grandis%20VRX%20F78%20LF%20D-p-800.jpg

 

Някой знае ли могат ли да се монтират допълнително надлъжни греди на тези които нямат или пък трябва някакви специалани напречни пригодени ( говоря за тези които нямат нищо отгоре)?

За тези които имат пък - мога ли са си ползвам напречните, с които съм сега на Space Star-а ( от Lidl, ако ги знаете ) или пак някакви специални ще ми трябват?

 

Благодаря на всички предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tи го вземи първо, след това то си показва като погледнеш отгоре, а и от този Спейс Стар като отскочиш на Грандиса, може да забравиш и релси и тавани и всичко

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ти го вземи първо,след това,то си показва,като погледнеш отгоре,а и от този Спейс стар,като отскочиш на Грандиса,може да забравиш и релси и тавани и всичко

- И аз така си мислех в началото, но като видях багажника с вдигнати 6-а и 7-а седалка - по-малък от Спейс-а, с баба и дядо на море ще трябва и кутия задължително. А и като има място жените пощръкляват докато не го запълнят :icon_angel:

 

 

- Благодаря колега, много полезни връзки имаш, отбелязвам си ги и за бъдещо ползване :icon_clap:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...