Премини към съдържание

Проблем с подаването на гориво.


Препоръчано мнение

Здравейте, имам Outlendar 2.0 4WD и от няколко дни започна да ми прави проблем при задържането на обороти на свободна. Когато запаля, ако не подам газ ръчно оборотите отияат на 0 и колата гасне, същото е и когато натисна съединителя и оборотите паднат. Никакви чекове и грешкине откриват на компютъра. Някакви идеи от какво може да бъде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам Outlendar 2.0 4WD и от няколко дни започна да ми прави проблем при задържането на обороти на свободна. Когато запаля, ако не подам газ ръчно оборотите отияат на 0 и колата гасне, същото е и когато натисна съединителя и оборотите паднат. Никакви чекове и грешкине откриват на компютъра. Някакви идеи от какво може да бъде?

 

Колега не съм запознат колко горивни филтъра има outlandera но пробвай със смяна.Щом не ти дава грешки на диагностика този вариант с филтъра е финансово безобиден :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам Outlendar 2.0 4WD и от няколко дни започна да ми прави проблем при задържането на обороти на свободна. Когато запаля, ако не подам газ ръчно оборотите отияат на 0 и колата гасне, същото е и когато натисна съединителя и оборотите паднат. Никакви чекове и грешкине откриват на компютъра. Някакви идеи от какво може да бъде?

.....стъпковия мотор за празния ход не ти работи.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, дава грешка за ламбда сондата. До сега я четох на 5-6 места и компилирано ми казаха че компютъра трябяа да се смени. Понеделник ще ходя я балканстар и се надявам те вече да кажат със сигурност какво се случва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от Асеновград както пише, по добре ела до Кукленско шосе 17...... Хем е по-близо, хем е доста по-евтино, а и доста по-сигурно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...