Премини към съдържание

Мицубишито ми тегли на ляво!


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Ще ви помоля за съвет някой ако се е сблъскавл с нещо подобно. От 3 седмици насам колата ми тегли все наляво. Смених гумите (чисто нови балансирани), джантите смених с нови.Проверих налягането в гумите еднакво е. Минах на стенд. Въпреки всичко колата продължава да "дърпа". Звездичката е 1,3 2004 година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проверил ли си дали не ти задържа спирачен апарат?

 

Не съм колега, това е добра идея. Ще го пробвам , мерси :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледай и дали нещо по окачването не е скъсано, на мен на вагона ми се бяха отпрали планките на които се държи носача към купето, как не се хвърлих някъде не знам. Почна така - дърпаше леко надясно. Минах на реглаж на преден мост, оправи се но с течение на времето стана адски нестабилна - даваш газ бяга надясно, пускаш газта - дърпа наляво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах рено, което по едно време се случи подобно нещо - като подаваш газ бяга в ляво, като отпуснеш отива в дясно - оказа се разбито гнездо на една от селеновите втулки на носача и селеновите втулки. след смяна се оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...