Премини към съдържание

Има ли такъв Outlander 1?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Моля онези от вас, които са добре запознати с различните варианти на Oulander 1, да погледнат обявата от линка: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21489511245101111&slink=2bhzg2.

Интересува ме, според вас, дали автомобилът е автентичен, понеже има доста съмнителни неща по него. Обявен е като Dakar, а е с ръчни скорости, и освен това капакът е като на 2.0 турбо, а мотора е 2,4. Има ли такава версия на Outlander?

 

Благодаря предварително,

Редактирано от 1800GLXi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

VIN код: JMBXNCU5W6U000765

Модель: OUTLANDER(EUR)

Модификация: 2400 MIVEC [CU5W]

Классификация: SPORT(MIVEC/4WD/EURO4),5FM/T LHD [XNHYZL6]

Опции: U04

Код цвета кузова: X42E

Код цвета салона: 78T

Дата выпуска: 2005.09.3

Регион: Европа

 

VP1 : ALUMI PEDAL

M77 : CARBON PANEL

N30 : W/STRIP FOR C/ZONE

ZX1 : EXTERIOR COLOR CHANGE

K43 : SPECIAL SEAT TRIM

Q37 : TAIL LAMP

X09 : GERMANY SPEC

Q40 : FOG LAMP

SMY : FOG LAMP + HL/WSHR

N77 : PRIVACY GLASS

Q56 : HEADLAMP WASHER (JET TYPE)

V75 : ROOF CARRIER ATTACHMENT(B)

N61 : WIPER DEICER

 

това излиза от един руски сайт за части....

важно е иСПАЛнението да е лимитиранУ като сериА.

според мен не си заслужава 500-те километра разходка за автомобил с FAKE радио за 5 лева.

поздрави и успех с покупката!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се изключи грозният салон, на мен ми харесва и бих отишъл да го гледам ако търсех сега. Предният капак е сменян от турбинираната версия, дали поради удар или за по-агресивен вид, няма кой да каже, освен този, който го е направил. :icon_hmm:

 

Радиото нищо не значи, или предходния собственик си е взел неговото, или джамбазинът го е шитнал отделно и е запълнил отвора с каквото намери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

 

Да, именно защото ми идва далечко се разколебах да отида да го видя, и реших да попитам тук.

Иначе за последните 5-6 месеца ми се събраха 10-ина огледа и се убедих, че това което ти казват търговците и се виджа на снимките обикновено доста се различава от реалността. И изненадите са все неприятни :)

 

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз имам същата кола но автомат и с кожа.Колата изглежда много добре.Относно радиото то е blaupunkt CD и чете MP3 като на него пише произведено за Мицубиши.Това си е оригиналното CD и вади много добър звук.От екстрите които е описал продавача има доста които ги няма но иначе изглежда запазена.Според мен си заслужава да се види.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се зачудих за аудиото, понеже видях доста из mobile.de с такова, но не знаех, че фабрично излиза така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

ходих до Свищов,колата е много хубава и докато се наканя да я взема и размисъл за един ден докато почне работната седмоца и обявата изчезна ,които я взел да му е чесита и да не забрави да се похвали...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

ходих до Свищов,колата е много хубава и докато се наканя да я взема и размисъл за един ден докато почне работната седмоца и обявата изчезна ,които я взел да му е чесита и да не забрави да се похвали...

И да почерпи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...