Премини към съдържание

Читав сервиз/майстор във Варна


Riddick_

Препоръчано мнение

Привет на всички. Някой колега от Варна да сподели за подобен сервиз във Варна, където "чуват" нашите автомобили? Имам предвид където да ми направят диагностика като хората, ремонт по ходовата част и подобни процедури. Находил съм се на всякакви "майстори" и не ми се играят едни и същи филми с новата машинка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега аз моето съкровище го ремонтирам само тук и съм много доволен

Radeff's Garage напиши ника в феисбук и ще го намериш къде е.Наско се казва майстора и е много добър.

Редактирано от mitko_shlipa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,

намерихте ли този майстор във Варна?

Ако имате вече някакви отзиви от него, моля да споделите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, намерих и съм много доволен. Координатите му ги има и тук, във форума. Майстора се казва Ицо, а сервиза му се намира в един от гаражите, точно под обръщача на 13та.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, намерих и съм много доволен. Координатите му ги има и тук, във форума. Майстора се казва Ицо, а сервиза му се намира в един от гаражите, точно под обръщача на 13та.

 

Е то хубаво ама там са няколко сервиза и ми се струва, че говориш над обръщача на 13-та в Левски до бензиностанцията. Сервизите са на ул. Христо Смирненски и точно в този район са поне 3-4. Дай само име на сервиз или някакъв тел на майстора, за да се разберем с него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то хубаво ама там са няколко сервиза и ми се струва, че говориш над обръщача на 13-та в Левски до бензиностанцията. Сервизите са на ул. Христо Смирненски и точно в този район са поне 3-4. Дай само име на сервиз или някакъв тел на майстора, за да се разберем с него.

Не е на Смирненски, а под него. Това му е номера 0888/744 156. Метни едно око тук и ще добиеш представа къде е точно мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е на Смирненски, а под него. Това му е номера 0888/744 156. Метни едно око тук и ще добиеш представа къде е точно мястото.

 

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...