Премини към съдържание

Предни амортисьори- Lancer X 2008


ferrarko

Препоръчано мнение

Здравейте.

Мицубишеца вече е на 149000км. и все по-често започвам да пиша за проблеми. Замислям дали не идва момента за заместник на :mitsu-smiley:, все пак скоро ще затворя 9г.

 

Най-новият проблем е изтекъл преден ляв амортисьор, което налага смяната и на двата!

Вие сменяли ли сте амортисьори и каква марка сте поставили?

Налагат ли ви се чести ремонти, след като сте наближили и подминали 150000км. ?

 

От около година и половина влязох в серия от периодични ремонти по окачването отпред и отзад, като съм сменил тампони, шарнири, някаква щанга или греда(не помня точно). От новопоставените части, все още не съм подменял!

Някой от ремонтите според мен са провокирани, след преминаването преди 2г. в една лятна вечер през слегнала асвалтова дупка-зона в "Слънчака" до автогарата, при което ми се смачка чак и предната броня. Уникален курорт, уникална дупка с белязана от безброй други коли, които е засмукала и остъграла :) . И този преден ляв амортисьор отнесе този удар, въпреки до днес нямаше проблем, но със сигурност е оказало своето влияние както и движението по българските пътища от първия и километър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такива и ми монтираха - KYB EXEL-G. Също така прахоуловител и заден тампон на преден ляв носач. Показаха ми кутията на която пише : Made in Japan !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега, ако смея да те попитам, от къде си взе амортисьорите и съответно къде ти ги монтираха?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам колата на сервиз в Поморие на който имам доверие . Та там ги смениха и те си ги поръчаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...