Премини към съдържание

Multimedia за Lancer 2004та


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, някой пробвал ли е да монтира мултимедия на Lancer 2004та ? С какви проблеми сте се сблъскали ако има други ентусиасти като мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз мислех да пробвам преди , но като се замисля не си струва да се инвестират пари в нещо , което няма да се ползва рационално, а по скоро като ненужна екстра . Най-добрата мултимедия за такава стара кола е един хубав смартфон с интернет, и така си имаш всичко , навигация, ютюб, времето , всичко. Една друга идея също , която според мен си струва е огледало с автоматично затъмнение и дисплей плюс камера за паркиране, някои марки дори предлагат и вграден компас и външна температура, нещо което и без това липсва при тези лансери. Аз така и не сложих такова огледало , но според мен е нещо , което си струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз мислех да пробвам преди , но като се замисля не си струва да се инвестират пари в нещо , което няма да се ползва рационално, а по скоро като ненужна екстра . Най-добрата мултимедия за такава стара кола е един хубав смартфон с интернет, и така си имаш всичко , навигация, ютюб, времето , всичко. Една друга идея също , която според мен си струва е огледало с автоматично затъмнение и дисплей плюс камера за паркиране, някои марки дори предлагат и вграден компас и външна температура, нещо което и без това липсва при тези лансери. Аз така и не сложих такова огледало , но според мен е нещо , което си струва.

 

Здрасти, идеята ми е мултимедията да ми върши работа като музикален плеър и навигация, защото мразя да ми е окичено предното стъкло с разни лепкащи и висящи технологични апаратури. Това с камерата не е лоша идея и ако всичко е събрано в едно ще е супер, а като гледам в ebay или aliexpress са по 100тина долара и не е чак грандиозна инвестиция ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези които са от ебей и Али евтини са много зле, виждал съм няколко различни и са пълен боклук, нито качество на звука, нито добър дисплей, нищо, даже и радиото станции неможе да намери като хората, а за навигацията да не говорим 😂. Аз също не харесвам да е окичена колата , за това ползвам качествени аксесоари и хубав телефон с неограничен интернет и съм доволен. За навигация ползвам Гугъл мапс, за Стойка за тела ползвам Kenu Airframe , която се монтира на таблото и почти не се забелязва. Това което ти искаш става много добре за тези лансери , но ако си със климат контрол и дигитално управление което е монтирано в малкия отвор на таблото над пепелника, тогава има double din комплект пластмаси и вече по твой избор за самото устройство. Има и вариант за single din устройство на мястото на радиото и от него да излиза голям дисплей, и това пробвах и видях, че нищо не струва освен ако не е нещо марково с луда цена от £500 нагоре , просто евтинджосите са само загуба на време и средства, и изглеждат добре само когато не са включени и дисплеят е черен 👍. Няма да те разубеждавам повече , само споделям опит, и ако все пак твърдо си решил, давай смело напред.

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 година ...

Миналата година взехме такова огледало с камера, за каквото говори tonino_g3 и беше по-евтино от тези в AliExpress, май точно това поръчах - цък, обаче честно казано не си заслужава, особено ако го купуваш заради камерата. Вечер е трудна видимостта. Иначе има и тъч скрийн, и функция Паркинг (монтира се камера отзад).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...